Kategorie a hledání
Kategorie a hledání
Kategorie produktů
Můj účet
Kategorie a hledání

O Nás

Vítejte na oficiálních webových stránkách společnosti henelit-CZ, spol. s r.o. – Vašeho dlouholetého partnera v oblasti vysoce kvalitních nátěrových produktů v České republice již od roku 1991.

Jsme oficiálním zástupcem renomované rakouské společnosti Henelit Lackfabrik GmbH, která se aktivně věnuje vývoji barev a laků se zřetelem a odpovědností vůči životnímu prostředí. V rámci této strategie se zvláště soustředí na nátěry na vodní bázi a systémy vytvrzování zářením, které by měly postupně nahradit tradiční nátěry na bázi rozpouštědel tam, kde je to technicky proveditelné. Naše poslání spočívá v poskytování vysoké kvality, osobního přístupu k zákazníkům a odborného poradenství.

Naše specializace zahrnuje distribuci průmyslových barev, barev a lazur na dřevo, laků a olejů od předního rakouského výrobce. Zaměřujeme se také na pokročilé technologické barvy určené pro nátěry vysokého napětí a protipožární ochranu.

V rámci našich webových stránek máte také možnost využít našeho e-shopu, který nabízí široký sortiment našich produktů v oblasti nátěrových, malířských a lakýrnických potřeb. Naše nabídka je pečlivě navržena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější potřeby a zajistila optimální výsledky Vaší práce v tomto oboru.


logo_henelit 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.